Vřesovištní substrát PROFI

Vřesovištní substrát
Vřesovištní substrát PROFI
PROFI substráty jsou speciální substrátové směsi vytvářené pro konkrétní skupiny rostlin výhradně pro naše zahradnictví. Vždy zohledňují poslední poznatky o potřebách a výživě rostlin a rostliny v nich vysazené jsou zdravé, silné a krásné.

PROFI Vřesovištní substrát je na míru vytvořená směs, která se používá k výsadbám kyselomilných rostlin. Obsahuje přesný poměr rašeliny, jemně drcené borky a vlákniny a jemného písku, čímž imituje přirozené prostředí růstu těchto rostlin v různých evropských lokalitách. Je obohacen o cenné mikroprvky a okamžitě působící hnojiva, jež pomohou rostlinám na začátku při zakořenění.

Sorpční schopnost zeolitu zabraňuje vyplavováni hnojiv a jejich příliš rychlému uvolňování. Diky těmto výjimečným vlastnostem zaručuje rovnoměrnou výživu citlivých vřesovištních rostlin. Zvýšený obsah železa v chelátové formě zabraňuje tvorbě chloróz.
Základní chemické vlastnosti: pH 4,0 – 4,6 ; EC 0,8-1,0 mS/cm2.

Tento substrát je určený pro azalky, rododendrony, mamoty, leucothoe, pierisy, bobkovišně, cesmíny, některé kyselomilné jehličnany, japonské javory, magnólie, blýskavky, dřevité pivoňky, skimie, aukuby, vistárie, vřesy, borůvky a další.

Pro nejlepší výsledky doporučujeme používat společně s mykorhizními přípravky Symbivit, které urychlí rozrůstání kořenů a zajistí krásnou a zdravou rostlinu bez nutnosti dalšího chemického hnojení.

Poslední revize 10-01-2012; 20-01-2012
VELIKOSTI A CENY
Přečtěte si prosím pečlivě informace o tom jak objednávat a možnostech dopravy a platby. Zboží posíláme a rozvážíme i na Slovensko. Nezáleží na tom, ve které prodejně se rostlina právě nachází. Pokud si ji předem objednáte, připravíme vám ji tam, kde si ji přejete vyzvednout.
 
náhled zboží typ objem
kont.
velikost kvalita cena ve které prodejně? způsob odeslání počet ks
Vøesovi¹tní substrát PROFI 75 litrů
STANDARD
PRAHA AUTEM


Vysvětlivky
Safro BIO