CONAVIT®

CONAVIT®
přírodní hnojivo
Přípravek na výživu rostlin pro organické (BIO) a ekologické pěstování

CONAVIT® je kompletně přírodní hnojivo, které je pomalu rozpustné, což má za následek neustálé a postupné uvolňování živin k Vašim rostlinám. Na rozdíl od chemických hnojiv se nevyplavuje a nezanechává v půdě žádné škodlivé zbytky. Je to ideální volba pro výživu Vašich rostlin. Nemusíte se obávat žádných vedlejších účinků. Jedná se o naprosto ekologický přípravek, který je účinný a zároveň šetrný vůči přírodě. Jedna dávka standardně vystačí pro celou sezónu (březen – říjen)

CONAVIT® je certifikován pro použití v ekologickém zemědělství.

Účinek CONAVITu:

100% přírodní složení


V hnojivu nejsou přítomny žádné syntetické látky nebo produkty chemického původu


Vysoká zásoba základních živin se pozvolna uvolňuje do půdy po celou sezónu


Nezanechává žádné škodlivé zbytky v půdě.


Hnojivo CONAVIT® kromě vysokého obsahu základních živin (dusík, fosfor, draslík, železo a vápník) obsahuje širokou škálu pro rostliny nezbytných mikroprvků.


Vhodný pro všechny rostliny

Použití:

Největší účinek má CONAVIT® v kombinaci s mykorhizními přípravky SYMBIVIT®, ECTOVIT® nebo RHODOVIT®. Mykorhizní houby zvětšují kořenový systém a zajišťují lepší přenos vody a živin z půdy do kořenů rostlin.

Poslední revize: 21-03-2013
VELIKOSTI A CENY
Přečtěte si prosím pečlivě informace o tom jak objednávat a možnostech dopravy a platby. Zboží posíláme a rozvážíme i na Slovensko. Nezáleží na tom, ve které prodejně se rostlina právě nachází. Pokud si ji předem objednáte, připravíme vám ji tam, kde si ji přejete vyzvednout.
 
náhled zboží typ objem
kont.
velikost kvalita cena ve které prodejně? způsob odeslání počet ks
750g
STANDARD
PRAHA POŠTOU
 CONAVIT® 3 kg
STANDARD
PRAHA POŠTOU
 CONAVIT® 10kg
STANDARD
NA OBJEDNÁVKU -


Vysvětlivky
Safro BIO