Vřesovištní substrát PROFI

Vřesovištní substrát
Vřesovištní substrát PROFI
PROFI substráty jsou speciální substrátové směsi vytvářené pro konkrétní skupiny rostlin výhradně pro naše zahradnictví. Vždy zohledňují poslední poznatky o potřebách a výživě rostlin a rostliny v nich vysazené jsou zdravé, silné a krásné.

PROFI Vřesovištní substrát je na míru vytvořená směs, která se používá k výsadbám kyselomilných rostlin. Obsahuje přesný poměr rašeliny, jemně drcené borky a vlákniny a jemného písku, čímž imituje přirozené prostředí růstu těchto rostlin v různých evropských lokalitách. Je obohacen o cenné mikroprvky a okamžitě působící hnojiva, jež pomohou rostlinám na začátku při zakořenění.

Sorpční schopnost zeolitu zabraňuje vyplavováni hnojiv a jejich příliš rychlému uvolňování. Diky těmto výjimečným vlastnostem zaručuje rovnoměrnou výživu citlivých vřesovištních rostlin. Zvýšený obsah železa v chelátové formě zabraňuje tvorbě chloróz.
Základní chemické vlastnosti: pH 4,0 – 4,6 ; EC 0,8-1,0 mS/cm2.

Tento substrát je určený pro azalky, rododendrony, mamoty, leucothoe, pierisy, bobkovišně, cesmíny, některé kyselomilné jehličnany, japonské javory, magnólie, blýskavky, dřevité pivoňky, skimie, aukuby, vistárie, vřesy, borůvky a další.

Pro nejlepší výsledky doporučujeme používat společně s mykorhizními přípravky Symbivit, které urychlí rozrůstání kořenů a zajistí krásnou a zdravou rostlinu bez nutnosti dalšího chemického hnojení.

Poslední revize 10-01-2012; 20-01-2012
VELIKOSTI A CENY
MOMENTÁLNĚ NENÍ V PRODEJI


Vysvětlivky
VZROSTLÉ ROSTLINY nad 150 cmsolitéry, clonící a plotové keře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies - podrobnosti naleznete zde . Dalším používáním tohoto webu beru tuto informaci na vědomí ROZUMÍM.