Vložte váš variabilní symbol:
Částka:
Jméno a Příjmení:
Email:
Telefon:

Zde budete přesměrování na zabezpečený 3D server, kde bude zpracována vaše platba kartou.

Jak objednávat

Vyberte si z naší nabídky rostlin, uveďte počet a pokračujte dle jednoduchých instrukcí. Pokud máte zájem o rostliny, které momentálně nejsou skladem, nevadí. Uveďte počet a my se s Vámi spojíme a řekneme Vám, zda a kdy by mohly být k dodání. Někdy je to otázka pouze několika dnů, u speciálních odrůd a rarit přijímáme bezplatné rezervace i na delší sezónu.

Objednávat je možné 365 dní v roce, tedy od ledna do prosince a zboží rozesíláme od března do listopadu. V době vegetačního klidu, což je prosinec až únor, považujeme objednávky za budoucí rezervace a odesíláme je až od března, pokud nám nenapíšete, že zboží chcete okamžitě. O odeslání objednávky od nás obdržíte zprávu.

Rezervace

Pokud si přejete některé rostliny rezervovat, je možné nám zavolat na tel. 776 881 881 (pro Chlumec) nebo 776 882 882 (pro Prahu) a my Vám je bezplatně zarezervujeme na 24 hodin, resp. do konce otevírací doby druhého dne po zavolání. Při pozdějším odběru je nutné rostliny zaplatit buď kartou on-line, kartou po telefonu, nebo převodem na účet. Bankovní převod trvá nejdéle a pokud peníze nepřijdou do 3. dne po Vaší objednávce, rezervace se ruší.

Jak s dopravou

Rostliny jsou v nabídce označeny, zda je možné je odeslat poštou - dobírkou v krabici, nebo autem - buď Vám je přivezeme, nebo si pro ně přijedete sami. Vaše objednávka funguje jako rezervace rostlin pro případ, že si pro ně chcete přijet později.

Cena dobírky a dopravy

ODESLÁNÍ POŠTOU

Naše rostliny, u kterých je v položce s cenou napsaná možnost odeslání "poštou", lze poslat i v krabicích, které jsou vyráběné speciálně na zakázku pro nás, takže splňují požadavky na pevnost při poštovní manipulaci. Balení věnujeme velkou pozornost, aby vše došlo v pořádku. Zásilky jsou odesílány jako obchodní balík s garantovanou dobou dodání.

Více informací o dopravních možnostech naleznete zde.

Jak platit

Platit můžete:
  • kartou on-line (zabezpečené rozhraní)
  • kartou u nás při nákupu
  • kartou u Vás při dodání
  • převodem na účet
  • vkladem na účet
  • dobírkou
  • hotově na prodejně
Přijímáme platební karty VISA, VISA electron, EC/MC (eurocard/mastercard), Maestro.

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky naleznete zde

Odstoupení od kupní smlouvy

Celé znění obchodních podmínek ohledně možnosti odstoupení od kupní smlouvy naleznete zde

FYTOSANITÁRNÍ REGULACE

Na základě prováděcího nařízení komise EU 2019/2072 ze dne 28. listopadu 2019 se stanovily jednotné podmínky pro provádění nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2031, pokud jde o ochranná opatření proti škodlivým organismům rostlin, a kterým se zrušuje nařízení Komise (ES) č. 690/2008 a mění prováděcí nařízení Komise (EU) 2018/2019. Jeho celé znění naleznete zde.

Veškeré informace o fytosanitárním režimu v přehledné formě nabízí portál Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského, který je dostupný zde.

Praktické informace o ochraně rostlin naleznete na stránkách Rostlinolékařského portálu, kde jsou vyjmenovány škůdci a nemoci rostlin, doporučené prostředky ochrany a další užitečné informace.

VZROSTLÉ ROSTLINY nad 150 cmsolitéry, clonící a plotové keře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies - podrobnosti naleznete zde . Dalším používáním tohoto webu beru tuto informaci na vědomí ROZUMÍM.