SLEVY a VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

Děkujeme za každý váš nákup, ať už je v řádech stokorun nebo tisíců. A je pěkným zvykem, že když se děkuje, něco se dává. A raději než nějaký nesmyslný dárek, který stejně nevyužijete, jsme pro vás připravili zajímavý systém slev. Je pravda, že dnešní obchodní svět výraz "sleva" vyloženě zneužívá a tak sleva přestává být tím, čím byla odjakživa = poděkováním za větší než běžný nákup ve formě něčeho nazpět. Protože my slevu chápeme stále staromódně, naše ceny jsou počítány pečlivě již od prvopočátku a nejsou navýšené o další procenta, která bychom posléze lišácky nabídli zpět jako akci. Naše slevy jsou výlučně odrazem vašeho nákupu, kterého si vážíme a za který vám k uplatněné slevě předáme věrnostní kartu, díky níž budete mít stejnou slevu i na další nákupy v období platnosti karty. Zajímá vás, jak to funguje? Naše slevy jsou přehledné:

 

KARTA HOBBY PLUS NA 5%

Sleva 5% na všechny rostliny včetně HOBBY velikostí. Tato karta je jediná, kterou nelze získat za nákup v určité částce, ale můžete si ji koupit. Rozhodli jsme se pro ni díky faktu, že dříve slevy začínaly až při nákupu nad 15 tisíc korun, což znevýhodňuje vás - stálé a věrné zákazníky, kteří si u nás pořizujete rostliny levnější, v menším množství a nikoli najednou, ale hlavně již opravdu dlouho a za vaši věrnost chceme vyjít vstříc i vám. Pořizovací cena karty je 500 korun, ale máte ji už navždy (nemusíte ji obnovovat) a uplatňujete slevu na všechny rostliny včetně HOBBY. Koupit tuto kartu.

SLEVA STÁLÉHO ZÁKAZNÍKA NA 7%

Naší zelenou kartičku už mnozí z vás znají - je to ta, kterou máme od samého začátku fungování našeho zahradnictví a získáváte ji při nákupu za min. 15 tisíc korun (buď jednorázově nebo při nasčítání účtenek bez ohledu na datum). Platnost karty je trvalá a karta je přenosná - můžete ji někomu půjčit. Kartu s sebou nemusíte nosit, při nákupu si vás ověříme dle zadaného telefonního čísla.

 
 

SLEVA STÁLÉHO ZÁKAZNÍKA NA 10%

Kartu stříbrnou získáte při nákupu nad 100 tisíc korun (buď jednorázově nebo při součtu všech u nás realizovaných nákupů rostlin bez ohledu na datum). Tato karta již má časově neomezenou platnost = je trvalá bez nutnosti obnovy. Zároveň se jedná o maximální výši slevy, kterou můžete jako maloobchodní zákazník získat.

VELKOOBCHODNÍ KARTA PARTNER

Těší nás, že u nás nakupuje čím dál více profesionálních realizátorů zahrad, zahradních architektů i menších zahradních prodejců. Pro ně máme výhodné velkoobchodní podmínky, díky kterým budou moci prodávat naše zboží dál bez navyšování cen. Pokud máte živnostenský list na tyto práce či prodej rostlin, kontaktujte nás a sdělíme vám podmínky pro získání zlaté karty našeho obchodního partnera.

 
  • Slevy se nesčítají.
  • Přesné podmínky použití jsou uvedeny na rubu každé karty.
  • Pokud se stane, že na uvedený produkt je stanovena již jiná sleva, platí ta vyšší.
  • Výjimečně může být u některého zboží uvedeno, že se na něj žádné další slevy nevztahují, v tom případě nelze slevové karty uplatnit.
  • U položek jako např. rostlin do živých plotů nabízíme u nákupu více kusů jednoho druhu vyšší slevy, než jsou běžné na slevových kartách. Zeptejte se našich prodejců.
  • V případě zneužití karty si vyhrazujeme právo kartu s okamžitou platností zrušit.
VZROSTLÉ ROSTLINY nad 150 cmsolitéry, clonící a plotové keře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies - podrobnosti naleznete zde . Dalším používáním tohoto webu beru tuto informaci na vědomí ROZUMÍM.